Sipariş ve İletişim


Ürünlerimizin tamamıyla kişiye özel olarak el emeği ile tek tek hazırlanıyor. Hazırlanmasını istediğiniz bir ürünü, sitemizdeki modellerden ya da tamamıyla sizin istediğiniz özel bir tasarıma göre hazırlayabilirim.

Elimde ürün stoku bulunmadığından, siparişlerinizin bulunduğunuz şehre göre en geç  3 ya da 5 gün önce verilmesi gerekmekiyor.  İş yoğunluğu dikkate alınarak daha önce sipariş verilmesi  olası zamanlama sıkıntısının önüne geçecektir.

Kurabiyelerimiz Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmektedir. Cakepops, cupcake, çubuklu kurabiye ve pastalarımız hassas ürünler olduğundan sadece Ankara ile sınırlıdır.

Ürünlerin tamamında sadece tereyağ kullanılmaktadır. Kullanılan diğer malzemeler marka olan ürünlerin en kalitelileri arasından seçilmektedir. 

Şeker hamuru ise hazırlanan ürünler kadar önem taşımaktadır. Şeker hamuru katkı maddesiz ve  tarafımca el yapımı hazırlanmaktadır. Hazır satılan şeker hamurları asla kullanılmamaktadır. Renklendirmede T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izni ile Türk Gıda Kodeksine uygun üretilen gıda boyaları kullanılmaktadır.

Sevgilerimle...
Siparişleriniz ve sorularınız için;

Telefon: 0 538 0629142
(Aramalarınızı saat 10.00- 18.00 arası yapabilirsiniz.)

İlgili saatler dışında mail yoluyla sorularınızı iletebilirsiniz.
E-mail:  melteminfirini@gmail.com

Meltem YANGI